REDLINE. Crashday Redline? Je to hnusný. Možná kdyby to bylo z r.2000, tak bych to viděl jinak, ale r.2017?! Neumí to Refresh Rate 100Hz i když to HW počítače umí... ale asi je to steně jedno, když to nemá Vsync, takže se obraz nechutně "rozpadá", plynulost de timpádem do hajzlu, na to bych neměl žaludek. Znam plno her o 15let starších, ze kterejch se mi blinkat nechce. Takže dík, tohle fakt nepotřebuju.
Tak jsem to dal, kariéru celou dohrál, ale na více jak 70 jsem nikde nenarazil :-)
Jinak jsem nahrál myslím 120 nakonec.

EDIT: Jo, ty jsi asi chápal v tom skákání s ostatními ne? Tam jsem dával přes 200 v pohodě. Ale tady to superkombo jsi musel dát na jeden tah. Takže skákat po skokáncích a než se vypl mód pro počítání skóre zase skočit. Já to nevěděl a chtěl jsem dát 70 000 na jeden jediný skok :-D
Kurva, to "super kombo" je vtip že? Oni si dělají srandu určitě - já to vím. Nejvíce jsem dal 20 000 nebo 30 000 a to bylo docela velká náhoda. Jak mám dát na jeden jediný skok 70 000????????
Nejt Lougn: Zatáčení ve vzduchu je normální, děláš ve vzduchu vruty a otočky, za které dostáváš body. Jsou v tom i disciplíny.
Já sice hrál CrashDay jen pár minut, ale do paměti se mi nesmazatelně vryl schopností zatáčet i za letu... zajímavá vlastnost zdejších aut (kdo opisoval od Wipeoutů?) :)
Tak to je dobře. Když už hraju závody, které nejsou špička, tak mě obtížnost sere. Flatout jsem zbožňoval a vydržel jsem trochu toho masochismu, ale u jiné hry mě z toho rozbolí hlava.
Jak co, některé disciplíny jsou těžké, ale jinak je hra jednoduchá.
No já od hry moc nečekám. Jenom prostě jako takový relax. A co obtížnost? Je frustrující? Jestli jo, tak to radši seru.
Tak to chápu :-)
Ale s touhle koupě fakt nevím. Na jednu stranu jsem teď moc hrál závody a kromě flatoutu mi lezou krkem a na druhou tohle má pár módů navíc - bomba, jízda s kulomety, kaskadéři apod. Kdyby to bylo holé závodění, tak to seru a nikdy bych tu hru radši nehrál, protože ovládání stojí fakt za prd. Ale kvůli těchto capin by mě to mohlo celkem bavit.
Navíc mám k téhle hře emocionální pouto, je to úplně první hra, kterou jsem na DH přidal:D
Je to s jednou hrou jako bonus, takže 75. Za kolik jsi to sehnal ty? :-)
Není to špatné, bavilo mě to, ale 150 korun bych za to nikdy nedal. Tak 50:)
Tak jsem na to narazil v kolekci topcd s ještě jedněmi závody za 150Kč. Nevím jestli do toho teď jít. To, že je ovládání na pytel jsem si už ověřil z dema :-)
Ale stejně podle komentů bych se mohl nejvíce přiblížit Caelosovi. Sice nevím, jestli moje hodnocení bude tak vysoké, ale hra nabízí spoustu capin a mohlo by mě to na chvíli zabavit. Navíc za ty prachy, i když upřímně mi teď závody lezou trošku krkem a baví mě pouze flatout. Ostatní se snažím hodnotit tak objektivně, ale jinak bych asi klesl s hodnocením. Tak nevím, jestli radši nepočkat a zahrát si to v období, co budu hrát samé střílečky a žádné závody.