Co je to za ubohou kopii NFS HP (2010)?! Úplně to vidím v Syneticu: "Ty vole, viděli jste ty nový nýdforspídy? To je taky hra s policií. Musíme tam dát pásy s bodci, co budou blikat. Musíme tam dát EMP. A každý auto bude existovat i v policejní verzi, i když to bude Veyron. A zjednodušíme jízdní model, aby se dalo jezdit hrozně rychle." Jako WTF? Tohle je opravdu shit. Přeplácaností zbraní, jízdním modelem, otravně navrženými nenápaditými a repetitivními misemi, slabou grafikou. Vůbec ta hra nestojí za můj čas a za to, abych tu ztrácel čas s psaním komentáře. I za těch 9 korun byla drahá.

A na závěr největší perlička, a to je HW náročnost. Mapa s pobřežím je v podstatě nehratelná, FPS padá k 20. Alpy ujdou, ale na to, jak to vypadá, by tam mělo být tak 300 FPS, ne 50. Kolem stovky jela mapa se závodními okruhy, což je asi jediný dobrý nový nápad, díky kterému jsou závody variabilní, a ne stále stejné. Že je závod mezi každou příběhovou misí, aby se natáhla herní náplň, je už asi jen poslední hřebíček do rakve.

Apropos žádný Kolín nad Rýnem, zmiňovaný v popisu tady na DH, ve hře není. Tentokrát tam není město žádné.