Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

ComPet

Nehotová verze
29.11.2016
45
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

ComPet je cross-platformová tahová hra, jakýsi mix pokemonů a tahových strategií ve stylu Travian. Stavíte vesničku a sbíráte zvířátka ("pety"), která u vás potom bydlí. Zvířátka nemusíte krmit, ale hlavním tahákem hry jsou souboje těchto zvířátek, a tak je musíte trénovat, posílat na questy pro získání zkušeností a učit je nové schopnosti, které v zázemí vesnice získáváte z Knihovny.

Zvířátka se dělí do 4 kategorií podle toho, jaký mají primární atribut, schopnosti z Knihovny jim ovšem můžete přiřazovat libovolně.

Hra nabízí jakousi "kampaň", na které můžete cvičit, když se zrovna necítíte na souboje s hráči. Ono PvP je ovšem na hře nejpodstatnější (nejvýdělečnější i nejzábavnější): za protivníka si můžete buď vybrat nějakou "blízkou" vesnici (přestože mapa světa, kde by vesnice byly "umístěny", není), a v případě úspěchu si domů odnést protivníkovo zlato, nebo můžete vyrazit do Arény.

Sama Aréna je unikátní v tom, že před jejím vstupem si musíte za své zlato nakoupit žetony, které potom sázíte. Existují i speciální "premium" žetony, které se dají nakoupit pouze za reálné peníze - a když jich nasbíráte dostatek, můžete si ze hry zase vybrat.

Že to zní jako kasíno?
To proto, že to je kasíno. Jak by taky ne - hra je přímo propojena se svou mateřskou hrou Entropia Universe, která je sice technicky MMORPG, ale jinak funguje úplně stejně: můžete nejen vkládat své peníze, ale také vybírat. Naštěstí, pokud nechcete, tak do hry reálné peníze vkládat nemusíte a můžete si bez stresu užít starání se o vesnici i duely s ostatními hráči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.