Commanding Officer: Tank Battalion Eastern Front 1941-1945

Panzerfront Barbarossa 1941-1945

07.06.2006

První titul od německých IceBytes vás zavede do období 2. světové války, konkrétně budete zasvěceni do řady misí spojených s operací Barbarossa, která vypukla 22. června 1941. Tady ale vaše toulky hned nekončí, vydáte se pomocí virtuální korby ještě do dalších jedenácti historicky známých bitev na východní frontě od Kyjeva a Stalingradu až do Berlína.

Když je řeč o korbě, Panzerfront Barbarossa 1941-1945 je jakýsi simulátor bitevního tanku z válečného období 2. světové války. Nejenže se musíte připravit na střílení z kanónu a přímý postup ve hře dál, ale také budete muset taktizovat, abyste se živí dostali dál. Celkem zasednete do 3 tanků, zpracovaných podle skutečné předlohy a vydáte se na čtyřletou cestu plnou bojů ve 2. světové válce. To, co vás může (ne)mile překvapit, jsou různé časové doby, ve kterých se odehrávají mise a s tím i spojené různé počasí.

Pro prvního kupujícího zadarmo =D

Tak jsem ho našel na německém amazone za 7.99euro a dokonce v nějaký "edici"link