Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Combat Arms

Combat Arms: Reloaded

10.07.2008
62
19 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Combat Arms je multiplayerová FPS hra nie nepodobná sériam ako Battlefield alebo Call of Duty.

Hra zatiaľ obsahuje 9 herných režimov: tradičnú "Elimináciu", kde proti sebe bojujú 2 vojenské strany, populárny "Search & Destroy", "One Man Army", čo je vlastne klasický Deathmatch, "Capture the Flag", "Elimination Pro", "Last Man Standing", "Bombing Run" a "Spy Hunt". Okrem toho hra obsahuje aj akési co-op variácie ako sú "Fireteam mode" alebo "Quarantine mode" (inak povedaný Zombie mode).

Postupom hrou sa hráčom zvyšujú hodnosti a svojho avatara si môže rôzne modifikovať (nové prilby, vesty...). Na výber máte okolo 30 zbraní, ktoré sú rovnako modifikovateľné (tlmiče, zameriavače, väčšie zásobníky).Výbavu si hráč kupuje za kredity, ktoré získa za úspechy v boji. Zvláštnosťou hry je, že výbava hráčom po určitom čase expiruje. Existuje aj možnosť kúpiť si "permanentnú výbavu", za tú však už je nutné zaplatiť reálnymi peniazmi.

Pre hranie je nutné stiahnuť a nainštalovať klienta priamo z oficiálnych stránok a taktiež si vytvoriť účet. Hra sa od uvedenia teší pomerne veľkej popularite, je pravidelne aktualizovaná a keďže je zadarmo, vyskúšaním nič nestratíte.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Taková docela povedená divočárna kde střílíte jak pominutí aby jste se dostali na nejvyšší hodnost. Na základce s tím přišel jeden kámoš a hrávali jsme to v šesti lidech celé noci. Některé mapy jsou velmi pěkně udělané a nenudí, zombie mód je taky na jedničku. Obchod se zbraněmi a dalším příslušenstvím pro vaší postavu je taky pěkně zpracovaný a je celkem přehledný. Celá hra je vlastně jednoduchá a není třeba se u ní nijak zamýšlet, prostě střílíte, posunujete se na vyšší a vyšší hodnosti a za utržené peníze si můžete koupit třeba přilbu. Arzenál a výstroj pro vaší postavu je veliký a je z čeho vybírat.

Co mě ale doopravdy štve je, že si zbraně nekupujete ale pronajímáte na určitý čas, podle toho kolik máte peněz. Jak pitomec sbíráte všelijaké bonusové boxy, které vám vyplivnou nějakou dobrou zbraň a za týden vám zmizí z inventáře protože není na pořád. Na prd je taky fakt, že ne všechny zbraně si můžete koupit, musíte mít také nějakou hodnost aby jste si danou zbraň mohli koupit když se vám třeba líbí, je dobrá a máte na ní peníze.

Není to tak dlouho co sem jí hrál po dlouhé době sam a vidím to tak, že si jí brzo zase nainstaluji.

Pro: Prostředí, arzenál zbraní a vybavení, jednoduchost, není třeba nad tím nijak přemýšlet

Proti: pronajímání zbraní a další problémy kolem nich

+4