@endura (13.01.2015 22:28): Vysvětlení tak rozdílného score mezi Amiga a PC verzí:

"Původně hra vyšla na Amigu, na PC byla portována o dva roky později (tedy v roce 1995). Tento port je jeden z nejhorších a pointa není vůbec v grafice (i když ta je v originále mnohem lepší), ale v tom, že hra byla "rozřezána" na polovinu, čímž se z ní odstranil strategický režim (v Amiga verzi hráč obecně vystupoval v roli vysokého náčelníka a plánoval pozemní operace, přičemž sám se přímo podílel na podpoře jejich implementace ze vzduchu"

Cituji zdroj z https://www.old-games.ru/game/3056.html Rusky neumím přečíst už vůbec nic, takže google translator to jistí. :)

Tohle jsem nikdy nehrál, ale pokud jednou budu tak jedině skrz nějaký Amiga emulátor a nebo si koupím prostě nově vyráběnou Amiga PC.

Když se tak dívám na Amiga vide z gameplay https://youtu.be/D3uWijE-XGE a možností tak si říkám, že na svou dobu to musel být zcela bezkonkurenčně nejvíc hardcore letecký simulátor na Amiga!
Sakra, to je rozdíl: 30% pro PC verzi a 79% pro Amiga verzi. Já hrál CAP na Amize 1200, proto jsem dal tak vysoké hodnocení.