Konečně mám tenhle rest za sebou. Klasická zápletka, ale chytlo mě to hned. Bezproblémů hratelné. Jedinej opruz je občas kamera. Ale nic katastrofálního. Uměl bych si představit remake v aktuální grafice. To prostřeí lodi a následně plošiny se mi líbilo. Vlny a dešť byly fajn. Kupodivu dalo se to i bez mapy. Slušný gunplay.
Dohráno jako 110. hra. Hra je to opravdu atmosferická a když už jsem ji hrál, tak mě dost bavila. Co mi však vadilo? Zezačátku byly strašně blbě rozmístěné savepointy a někdy člověk kvůli lehounce adventurních prvků bloudil anebo prostě jen neznal cestu, kam jít a pokud si to nechtěl projíždět znova musel pokračovat, než se mu naskytne možnost hru uložit. Další věc, co mi vadila je ovládání. Někdy kvůli toho jdete poslepu, hrdina se sice dívá dopředu, ale překvapí ho zombie. To si pak říkáte, že je někdy slepý :-)

Ale jinak fakt skvělá hra, pokud někdo překousne tyto dva faktory, co mě štvaly, tak si hru náramně užije.
Tak problém vyřešen, ale první uložení je teda po dost dlouhé době :-)
no tak hra nesla spustit a hazelo to tu chyby na odeslani...tak sem reinstaloval dal tam savy a jelo to,ale pak co sem hrani ukoncil to same:D,instalovat potreti uz asi nebudu....dostal sem se na tu ropnou plosinu,ale porad to samy a ta atmosfera nic moc,ale obcas sem se lek...tak mi to pripomelo,ze Dead Space bude pekne husna prasarna:)
Jj, je to jak rika LJ, ze by se to nejak zvlast rozjelo se rict neda, ale atmosfera je porad stejen dobra :)
No ja len dodám, že tá hrateľnosť sa tam nemení a dĺžka celej hry je menej ako 6 hodín ako si pamätám, ja som to hral nejak pred troma rokmi a do konca som to došiel hlavne zo zvedavosti, ale zas vyslovene mi ta hrá nebavilo, lebo som rátal s tým, že to nie je žiadna strhujúca záležitosť.
záleží od toho, čo čakáš od "rozjede se to". Žiadna veľká akcia z toho nebude, stále ten pomalý postup a pomalá likvidácia nepriateľov, tuším cca v polovici hry sa dostaneš na ropnú plošinu ktorá je rozľahlejšia a nemá tak stiesnene koridory (Ale svetlejšie nie su).
Karasman: rozjede se to?zatim sem to hral tak hodku,ikdyz ted uz se to ocosi zlepsilo kdyz sem ziskal brokovnici a du za tou Annou,ale stve me ze ta lod je mala a chodi se porad sem a tam:( zombici sou v klidu ale ty chapadlovite mrchy sou nebezpecny,staci si ji nevsimnout a ubere i 3/4 zivota...