Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Code Red: Battle for Earth

03.01.2003
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V roce 1999 odhalila vláda dlouho utajovanou technologii. Díky tomu nastal na dalších 50 let pro lidstvo blahobyt v plně automatizovaném světě. Poté ovšem přišla bez varování apokalypsa. Stroje se rozhodly lidstvo vyhladit v děsivé válce. Po letech povstala ze zbytku přeživších lidí nová civilizace. Nedávno bylo zajato několik mimozemských vetřelců. Kde se tu vzali? Co chtějí? Není nějaké spojení mezi vetřelci a stroji? Jako Cpt. Joseph Hicks sloužíte organizaci United Resistance Front, a vaším úkolem je, přijít této záhadě na kloub.

CodeRed: Battle for Earth je freeware akční FPS hra postavená na Quake 2 enginu. Hra obsahuje singleplayerovou kampaň se 14 levely rozdělenými do třech epizod, jejímž cílem je najít vůdce vetřelců a zničit ho. Hráč má k dispozici arzenál celkem 9 zbraní. Patch 1.1 pak přidal dalších 5 levelů a nové zbraně. Vašimi nepřáteli jsou na jedné straně mimozemští vetřelci na straně druhé pozemští roboti. Autoři se netajili tím, že inspiraci brali z filmů Mars útočí a Válka světů. V září 2003 pak bylo vydáno pokračování CodeRed: Martian Chronicles.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.