Hra se dočkala větší aktualizace. Přidáno pár map, jedno nové auto. Nefunguje mi ale funkce Reset, která by měla při potížích dát auto zpět na dráhu. Dá ho tam, ale nemůžu jet. No, podstatné je, že lze stále různě blbnout. Dohrané to úplně nemám, takže solidní kandidát. A Lamborghini káry jsou fakt ikonické.
Fakt dost zajímavá hra. Auta pěkná, body naskakují samy. Ten sedmimístný požadavek jsem už měl. Každé spuštění ale začíná od nuly, nikam se to neukládá. To řeším pořízenými obrázky. Ještě lepší jsou úseky mimo mapu, kde si lze jezdit na větší ploše. V těch posledních dvou mapách to šlo. Klidně si zahraji s někým multiplayer. Já tam jezdil sám.

V poslední mapě je asi nejvíce místa, má slušnou detailnost a větší míru objektů k dekoraci. A je tam nějaký velký míč, připomínal mi fotbalový. Přepnul jsem na pohled z kokpitu a autem do něj vrážel. Až spadl do místa, kam mi už nešlo vjet.