Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Clear Numbers

27.03.2024
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Logická hra s čísly na mobilní telefony s Androidem.

Vaším úkolem ve hře je zbavit se postupně všech čísel na hrací ploše. Označením dvou čísel a matematického symbolu na společných osách x a y dostanete v rovnici výsledek, který musí být celé číslo větší než nula. Výsledek nesmí být menší nebo roven nule, nesmí vyjít na desetinná místa. Na ploše vám nesmí zůstat jen jedno číslo a hra také končí, když na osách x a y nemáte žádné číslo nebo matematický symbol.
Po vyčištění plochy pokračujete na nové s vyšší obtížností (menším počtem matematických znaků) nebo můžete hrát kdykoliv znovu, úrovně jsou pokaždé v jiné kombinaci. Za rychlost můžete získat časový bonus, který se v dalších úrovních snižuje. Od dvacáté úrovně se již obtížnost nesnižuje a lze hrát teoreticky do nekonečna (do naprogramovaných limitů).

Hra je v angličtině i češtině, obsahuje rychlý návod a vaše skóre lze odeslat do veřejných žebříčků na Google Play Games. Skóre se ukládá vždy až po dohrání levelu a nejlepších deset hráčů si lze zobrazit přímo ve hře. Hra je jednoduchá, rychlá a může vám také trochu potrápit mozkové závity.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.