Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Circle Empires

08.08.2018
60
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Circle Empires je minimalistická realtimová strategie, jejíž herní svět tvoří úzkými mosty propojené kruhy. Coby vládce jednoho mrňavého království začínáte na jednom z těchto kruhů a vaším úkolem je vojenskými výpady a lstivostí rozšiřovat své území na další kruhy a porazit své protivníky.

Rozložení světa je s každou novou hrou jinak vygenerované a na každém kruhu, představující určitý biom, se porůznu nacházejí poklady, suroviny, příšery, nepřátelské državy nebo případní spojenci, přičemž rozdílný terén dává odlišný postih nebo výhodu pro armádu. Ve hře se nalézá široká škála různých jednotek, budov a příšer a tak si vaši armádu můžete poskládat ze základních pěšáků, lučištníků a rytířů, až po mocné čaroděje nebo draky. Své jednotky a generály si pak lze přes upgrady a získávání zkušeností vylepšovat.

Hra obsahuje tři singleplayerové strategické módy s odlišnými cíli. V prvním je třeba porazit nepřátelskou frakci, ve druhém dobýt a obsadit všechny kruhy na mapě a ve třetím se musíte utkat a zvítězit nad několika příšerami s mocnými útočnými a obrannými vlastnostmi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.