Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Chewy: Esc from F5

1995
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Chewy a její kamarád Clint jsou roztomilí růžoví mimozemšťané s velkýma očima, kteří chtějí proniknout do vysoce střežené Borkianské bezpečnostní zóny F5. Zde se nachází mocný red glum, který se nesmí dostat do rukou zlých Borxů, kteří překročili hranice galaxie. Při útěku s red glumem je Clintova loď zachycena červí dírou a ocitá se na Zemi. Chewy, která je mezitím zajata, musí uniknout a pak se vydává zachránit Clinta.

Hra se zvláštním názvem Chewy: Esc from F5 je kreslenou point-and-click adventurou, která svým zpracováním a vizualizací nejvíce připomíná Maniac Mansion: Day of the Tentacle. Hra je kompletně řízena veselým příběhem, s kontextovými hádankami, které vyžadují kombinaci předmětů v inventáři nebo si jejich řešení žádají potřeby charakterů nebo vlastnosti předmětů v okolí. Hra disponuje roztomilou kreslenou grafikou, příběhem plným humoru a kvalitním dabingem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.