emxd (27.09.2021 21:00):  Asi myslíš Joshe Waitzkina, no je to škoda že nejsou přeložený ty tutoriály. Sice anglicky rozumím dobře ale na to učení jsem si říkal že čeština by byla lepší. Třeba někdo přeloží tu 11, tentokrát snad celou. Každopádně dík za ten odkaz, ještě že umím trochu rusky, je to zajímavá stránka, patchů tam najdu určitě víc. Jinak jen ten Cm256.dll mi nestačil, záhadně se to rozjelo až když jsem spustil jednou ten patch na ruskou verzi (o jeden níže, 1.33 MB) a pak znovu nakopíroval ten českej exe.
Aj keď ten preklad nie je bohviečo. Ujo Waitzkin preložený nie je, nehovoriac o tom, že Waitzkin už tak či tak nie je aktuálny :). Ale keď som otvoril class room a zobrazila sa mi tá hracia plocha s tématikou starých novinových článkov ... uff. Čistá nostalgia :). Ale to je tak všetko.
Funguje někomu 9000 na Windows 10? Dá se hrát taky jedenáctka, ale tahle verze je jediná která byla přeložená do češtiny.