Mozna za to muze Jane Jensen, ale tohle je jeden z nejlepsich hidden objectu, ktere jsem zatim hral. Hrdinka je skvele namluvena, grafika je fajn, pribeh az na par drobnosti ujde a puzzly jsou z vetsi casti zabavne a az na vyjimky jsem je nepreskakoval.

Jako nejvetsi zapor vidim to, ze se druhe kapitoly uz asi nedockame, ale to neni chyba prvniho dilu. Spousteni hry samotne trva veky, krome toho se hra pres Big Fish Games instaluje z nejakeho duvodu hned dvakrat po sobe (kdyby to bylo MMO pres Steam, rekl bych, ze se po instalaci stahuji patche, ale to je prece hloupost). Hodne mi vadilo pomalu se nabijejici hint tlacitko, jeden z hudebnich samplu mi lezl neskutecne na nervy. Vetsina z NPC, ktere potkate, jsou celkem zabavna, at uz jde o Prasodlaka, ducha Elvisova napodobovatele ci nenazraneho papouska - nosit npc predmety, o ktere si reknou, je sice predevsim domena RPG; ale ten papagaj strci do kapsy snad uplne vsechny adventurni postavy dohromady (chce preclik, susenku, burak a jeste cervenou salu!

Co se tyce HO scen, vetsinou jsou rovnomerne rozprostreny po cele kapitole, bohuzel se zvlaste k jejich jednotlivym koncum casto stane, ze jich musite absolvovat hned nekolik naraz. Hledane predmety se nastesti z vetsi casti opakuji.

Pral bych si vic takovych pocinu - a jestli se nemylim, Jane Jensen jich vytvorila povic...