Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Fg (13.05.2011 14:23): Achtung, die Kurve není německá, ale česká hra a vznikla později než Cervii (autoři obou her jsou z Brna). My vždycky hráli Cervii, asi nejlepší hra pro pět-šest lidí najednou, Achtung pro DOS vznikl až o dva roky později v roce 1995.
Neviem presne ci nas bolo 5 alebo 6 na jednej klavesnici, ale hravali sme to v prime, na Gympli - hodinaProgramovane.. a to dokonca s profesorom. Na zaciatku hodiny pri naliehani, aby sme mohli hrat vacsinou povedal: "Dobre, ale ja som červený." :).
tak vim, ze kdyz se "aktivovali" vsichni hraci, tak jeden musel mit mys...hral sem to nedavno
Fg + Say: Tak nastavit to ve hře lze, to můžu potvrdit. V praxi to vyzkoušené nemám. Nad polohou tolika hráčů u jedné klávesnice by patrně žasl i tvůrce kamasutry :)

Nečekal jsem že hra vzbudí až takovou pozornost :)
Fg: Vsaď se! 6x2=12 tlačítek. To se fakt dá. Z toho jeden může mít vlastně myš.
jaci cervii???? dyt todle jsou nemecke Die Kurve!!! neboli zatacka...sme se na stredni toho hodne nahrali ;) je skvele to hrat v co nejvice lidech a mackat se na jedne klavesnici + mysi, jeste to tu mam na disku , ale bohuzel nemam hrace :( mohli by pridat online mod! :D

Say: 6 hracu na jedne klavesce asi tezko ;)
Stařešina to tedy je, ale ve více lidech stále velkolepá zábava.
Ty vole, to je ono! TO JE ONO!!! Tohle je důkaz toho, že v jednoduchosti a originalitě je krása. Tak jednoduché a přesto nehorázně zábavné... My to hráli ve čtyřech na stařičké 286, tolik odpoledních hodin v čudu... Bah!
Já teda hrál podobnou hru jménem Červíci, tohle je nějaká DOSová stařešina. Mimochodem Červíky jdu asi rovnou přidat
Tak o tom žádná, jednou jsme to hráli ve výpočetce v pěti. :-D