Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cauldron II: The Pumpkin Strikes Back

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1986 AmstradSpectrumC64
Vývojáři:
Palace Software
Jedná se o sequel ke hře Cauldron. Ovšem v téhle hře hráč ovládá dýni, která jako jediná přežila násilný nástup k moci zlé čarodějnice a která hledá pomstu. Cílem hlavní postavy je získat pramen vlasů této čarodějnice a použít ho jako přísadu k výrobě kouzla, které ji porazí.

Hra se odehrává na hradě čarodějnice, ve kterém je možné mimo jiné také najít šest předmětů dodávající dýni silnější schopnosti a dovednosti. Jde například o pohár, sekeru či knihu kouzel. Krom toho jsou tyto předměty potřeba, aby se dýně dostala do komnaty čarodějnice a ustřihla jí vlasy. Ovládání dýně není zase tak lehké, neboť se pohybuje jako hopík/skákací míček, kdy se odráží od země a je třeba řídit její směr a výšku odrazu.

Hrad je naneštěstí obýván četnými nepřáteli, jako jsou kostlivci, duchové nebo příšery. Kontakt s nimi vysává dýni její energii, která je také používána ke střelbě magických projektilů. V případě, že je její energie úplně vyčerpána, tak dýně umírá. Hráč má k dispozici omezený počet životů a pokud mu už žádný nezbude a umře, tak hra končí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.