Catch Canvas

14.10.2016

Hlavní hrdina (příp. hrdinka) se zhlédl v umění. Maluje si ve své hlavě a později, když mu rodiče pořídili malířský stojan, matlá i na něj. Výtvarné nadání zdědil po strýci, který mu je zároveň i velkou inspirací. Malování bere jako prostředek ke sdělení příběhu, emoce či ke zhmotnění snové vize. Na škole ho jako mimořádný talent přijali na konzervatoř. Zde svá díla začal postupně zveřejňovat on-line formou, a byl mile překvapen pozitivními reakcemi lidí. Avšak ani v této životní etapě nebyl spokojen. Rád by se se svými kresbami dostal i na nějakou tu prestižní výstavu, aby získal věhlas a umělecké renomé. Vstupenku k lepším životním příležitostem drží jeho strýc, jenž patří k jedněm z nejuznávanějších malířů současnosti. Jenomže, zadarmo ani kuře nehrabe.

Strýc na oplátku žádá, abychom umravnili a zkrotili trojici rozmazlených studentek (Estelle, Nao "Nacchan" a Dawn) v jeho ateliéru, které jsou jaksi nezvladatelné a ničeho si neváží. Chybí jim motivace, disciplína a odpovědnost. Vymezil nám na to pouhopouhých 14 dní. To zmákneme levou zadní, anebo ne?

Catch Canvas obsahuje lechtivou tématiku, tato vizuální novela tedy není vhodná pro osoby mladší 18 let.