Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Casanova: The Duel of the Black Rose

58
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.06.2001 PC
Vývojáři:
Jak značí jméno, v této hře se ponoříte do role svůdce žen, šikovného šermíře a okouzlujícího darebáka Casanovy. V mixu akce a adventury se s Giacomem Casanovou ocitáte v Benátkách 18. století v době osvícenství.

Zatímco je Giacomo na moři, jeho loď se stává terčem útoku brutálních pirátů, kteří zabíjejí jeho matku. Hra začíná ve chvíli, kdy Casanova, jediný přeživší, se dává dohromady v domě vévody Grimaniho. Je naplněn touhou najít pirátské vrahy a pomstít smrt své matky. Brzo zjišťuje, že její smrt byla jen střípkem v mozaice konspirace za účelem svrhnutí vládců v zemi. Na svých toulkách Casanova potkává okouzlující ženy Benátek. Na základě vašich reakcí během konverzace si můžete ženy získat. Jestliže nebudete taktní, čeká vás pouze políček. Nechybí ani souboje s mečem, které prověří vaše schopnosti, jež se budou v pozdějších částech hry dozajista hodit.

Hra se ovládá myší a klávesnicí. Chůze, běh, skoky a šermování ovládáte na klávesnici, zbytek myší.


Poslední diskuzní příspěvek

Akcni adventury mi prilis nesedi, spatne se mi ovladaji a Casanova navic i divne vypada. Hru jsem nehral dlouho, ale dost na to, abych si…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.