@Guldy (21.07.2019 13:57): Já té hře tenkrát, když se mně dostala, nedal moc šancí. Pokud si dobře pamatuju, tak se mi to hrozně špatně ovládalo a brzo jsem to smazal z disku. Test Drive 1/2 mně přitom hodně bavily. Ale pokud to fakt není tak zlý, možná bych to po letech znovu zkusil :)
Hra se mi libi, hltam ty interiery a celkove atmosferu, kterou tyhle hry maji.

Nicmene podle me nejde o zadneho predchudce NFS, jak se uvadi v popisku. To se tak rict neda. Tim je Test Drive, ktere programoval a designoval Mattrick. Ta posloupnost a vliv je tam zretelna a jasna. Stejne jako designoval pozdejsi legendarni Stunts (1990). Pak je odkoupilo EA, pod jejiz taktovkou o rok pozdeji vysla tato hra (tvorena ovsem jinym studiem). Slo spis o nejaky pokus a je videt, cemu se hra podoba. To nejde nikomu zazlivat, ty hry byly popularni a vznikl taky napriklad famozni a skvely Street Rod.

Pozdeji v 1994 dohlizel primo Mattrick na vyvoj NFS a ta linie z Test Drive tam je jasne citelna. Navic TS byla uz popularni serie. Tim padem prirknout stanovisko predchudce teto hre je podle me nespravne.