Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Captain Power and the Soldiers of the Future

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
simulátor > vesmírný simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1988 PCApple IIC64
Vývojáři:
Box Office
Captain Power wants you to join soldiers of the future!

V polovině 22. století nad Zemí vládne železnou pěstí lord Dread, robot pod jehož vedením si stroje během Kovových válek (2132-2147) podmanili lidstvo. Jeho přeživší zbytek nyní otročí v podzemních elektrárnách dodávajících Bio-dredovskému impériu potřebnou šťávu. Lidský život tam nemá o mnoho vyšší cenu než kuchyňský spotřebič po uplynutí záruční lhůty a trestem za sebemenší prohřešek vůči zákonům mechanoidů je fyzická likvidace formou "tzv." digitizace, není proto divu, že se pomalu zrodilo hnutí odporu. Podstatná část boje za svobodu se odehraje za letu v režii neohrožené pětky, známé jako vojáci budoucnosti!

Herní licence podle stejnojmenného televizního seriálu z let 1987-1988, zrušeného po odvysílání první série, je v jádru arkádovou vesmírnou střílečkou. Cílem série misí (pokaždé za jiného člena Power teamu) je zničit pět satelitů pro distribuci energie vznášejících se nad Dreadovým sídelním městem Volcanií, situovaného kdesi v Severní Americe. Každé ostré misi předchází jedna tréninková, ve které musíte zničit 3 nepřátelské stroje, ten svůj ovládáte s pohledem z kokpitu, jako u her ze žánru vesmírných simulací. Sekvence nad Volcanií se hraje jako 2D sidescroller, stejně tak třetí, bombardovací sekvence, po níž následuje závěrečné skóre.

Prove to captain Power and the soldiers of the future you have what it takes.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.