Heh, právě jsem oficiálně dohrála své první Codko, že mi to trvalo, skoro deset let od mého prvního pokusu...
Dobré spravený remaster ak bude takato trojka, tak som spokojný. Škoda, že ma baví na to viac pozerať ako hrať.
Tak už to zkouším, předěláné to je tedy více než jen textury. Zvuky jsou opět jinak, tak jako je změnily k mému nepochopení v mw3 oproti MW2. Loading se opět seká... Každopádně to obohatili o takové příjemné změny, jako že se dá projít na určitá místa která v původní hře nebyla. Už jen v úvodní misi např...
@koudy_cz (04.04.2020 18:21): Z času na čas to hrávame v 4-5 ľuďoch a minule sme našli na publicu ďalšiu slovač, takže matchmaking nemal problém. A potom samozrejme private match na Ruste, bez toho by to nebol COD večer. :D
Keby si chcel, dám ti vedieť. Len ťa nemám na Steame.
@Fritol (03.04.2020 07:35): no to si právě taky myslím, že nechtějí ubírat hráče aktuálním multi-player titulům co mají. Někdo možná u MP grafiku neřeší, ale já si ji rád užívám i v MP. A original? Kdy naposledy jsi zkoušel hrát MW2 online? Fungují tam sotva dva módy jako team death match a druhý už ani nevím, který to byl... Navíc trvá dost dlouho, než se v lobby vůbec nasbírají lidi na spuštění hry.
Já bych naopak ocenil, kdyby vydali jenom balík všech tří singlů bez mulťáku. Když bych měl na něj chuť, tak vytáhnu placku čtverky.
@koudy_cz (03.04.2020 07:32): Protože nejspíš nechtějí odvádět pozornost od nových dílů. Hlavně od toho f2p BR co nedávno vydali. Ty je živí především.

A upřímně, na multiplayer remaster grafiky nepotřebuješ. Pokud někoho tak baví, tak hraje originál a o grafice to není... Tu člověk vyžaduje ke kampani hlavně.
Proč chybí multak??? To je přece ten hlavní důvod, proč by to lidi kupovali! Co jsme se nahráli v klanu MW2, to bylo hodin a dnů neskutečně zábavy. Jinak singl mám samozřejmě také moc rád a jednou za 2 roky si dávám celou sérii MW, ovšem kupovat to jen kvůli němu...