@PRIVATE MARTIN (10.01.2024 20:13): A nevíš, jestli pořád už hraju proti hráčům nebo tam jsou taky boti ? Někdy jde slyšet i ten voice chat, ale to jsem raději vypnul. :-D Zdá se, že to jsou jenom už skuteční hráči. Ruský a japonský nicky atd. :-D Když mám štěstí, tak to kosím, jak Rambo. :-D Tak bych nerad zjistil, že jich polovina byl počítač. Ale ukazuje se třeba, že se čeká ještě na 1 hráče, tak snad.
@Sasakr (11.01.2024 09:22): V tom CoD to stejný. Záleží koho chytneš. Ale asi mě to na nějakej čas zabavit dokáže. A to levelování mě dcl vadí. Prostě, aby každej hrál jenom sám za sebe. Statistiky kolik si jich oddělal a hotovo. Já ani pořádně nevím, co se konkrétně zvyšuje. Zdá se mi, že hlavně výdrž hráče a účinnost kulek a to je na tom to nejhorší. Ale všeobecně se podle mě má za to, že je to kvůli tomu free to play modelu. Njn zadarmo, tak si to bere svojí daň. Já celkově střílečky, jako takový nemusím, tohle bylo jen že zvědavosti, ale docela mě to baví. Jenom někdy problém namačkat tu střelbu noo. Ale někteří ostatní mají ten problém taky a je docela srandovní to pozorovat. :-D Třeba jsem sejmul 4 za sebou, když utíkali že schodů. :-D takhle kdyby to šlo pořád.
@Jarda z Obyčtova (11.01.2024 03:30): Ne. Prostě jsem to hrál a když mě sejmul někdo vylevelovanej, tak mě zkrátka sejmul. No a taky tam bylo spoustu noobů, proti kterým měl člověk šanci. Ale i tak mě to nějakou dobu bavilo, jen prostě levelování do online FPS prostě nepatří, resp. ne takové, které mění účinnost kulek.
@Sasakr (10.01.2024 13:04): Já ty tutoriály zvládl. :-D Už jsem v akci a není to špatný :-D jsou tam i jakýsi statistiky závisláků. Můžeš se časem poměřovat s těma, co nemají žádnej źivot. :-D jenom mám problémy namačkat to tlačítko pro střelbu. Zlatá myša.
Heh, kdysi jsem to zkusil. Když jsem po pěti minutách tutoriálů stále jen koukal na to, kam mám klikat a furt nehrál, tak jsem to odinstaloval.
Tak už hraju a zatím je to luxusní. Díky bohu, že to není žádnej CROSS platform, takže i pro normálního člověka hratelný.