Bunch of Heroes

21.09.2011

Jako jeden ze čtyř členů elitní vojenské jednotky The Bunch budete postaveni před úkoly, na které nikdo jiný než vy nestačí - ať už se jedná o boj s mimozemskými vetřelci, jejich zombie armádou nebo třeba záchranu prezidentovy dcery a jejího týmu roztleskávaček. K tomu vám bude pomáhat bohatý arzenál zbraní obsahující takové speciality jako je kuše s výbušnými šipkami, railgun nebo vrhač disků, ke kterému má navíc každá postava k dispozici svůj speciální Ultra útok.

Bunch of Heroes je arkádová střílečka primárně soustředěná na kooperativní multiplayer až pro čtyři hráče, ve kterých je možno hrát jak klasickou kampaň, tak Survival mód. Kampaň nabízí mise ve třech rozdílných prostředí (farma, hřbitov, Mars) plné různých bizarních nepřátel, jako třeba zombie kuřata. Jak je z předchozích řádků znát, hra se nebere dvakrát vážně a k tomu přispívá i stylizovaná, komiksová grafika.

Tahle hra mě na první pohled zaujala svým obrázkem na steamu, kde je logo a spoustu zbrání okolo. Dokonce i obrázky vypadají opravdu krásně..Bohužel po tom jsem si tuhle záležitost koupil jsem dostal šok..po prvních 20minutách věděl že tuhle hru asi znova nezapnu. Hra nemá co nového nabídnout, jenom hordy nekonečných nepřátel kteří chodí do nekonečna a zbytečný děj. Alespoň je vše vsazeno do krásného prostředí kterých se vystřídá několik. Zbraní taky není málo, ale upřímně žádná sláva to není.

Pro: Různé prostředí, hudba, hodně zbraní, 4 postavy

Proti: Hordy nekončících nepřátel, neúměrná obtížnost hry - pokud jste sám tak je to opravdu hardcore, stereotypní