A tobě to z nich funguje? Je tam jeden odkaz a je to právě asi verze 1.3, protože při pokusu o instalaci vyskočí hláška - Nelze spouštět 16 bitové programy systému Windows.
Odkud jsi tu verzi 1.4 stáhl? Prošel jsem několik stránek a všude mají právě verzi 1.3 a když jsem zadal do vyhledávače 1.4 tak to nic nenašlo.
Myslím, že M.a.t.t. má pravdu v tom, že jde o tu či onu verzi. Já si stáhnul 1.3 a při spuštění se mi hodila chybová hláška, zatímco při 1.4 se vše spustilo v pořádku.
Problém není v nových systémech, ale v nových discích, na kterých hra nejde vůbec nainstalovat. Na flešku to naistalovat jde, ale pak to nejde spustit...
Call of the Siren práveže ide respektive mala by byť v pohode bežať aj pod najnovšími operačnými systémami, možno stačí len nájsť správnu verziu. Ja inak Buffy ako seriál mám rád, ale hra ma chvíľami bavila, chvíľami menej ale v zásade doteraz neviem čo si mám o nej myslieť, niektoré texty som vyložene preskakoval, pretože ma nebavili čítať :)