Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brigandine: The Legend of Forsena

Brigandine: Gensō Tairiku Senki

31.10.1998
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V zemích Forsena během stoupá napětí mezi jednotlivými státy, nicméně vše se zvrtne v momentě, kdy je velitel armády království Almekia neprávem označen za zrádce. Tahle siutace vyústí ve vznik rebelské armády, které se podaří svrhnout krále Almekie a donutí vysoce postavené členy královské rodiny prchnout ze země, což uvrhne okolní nesjednocené říše do války na celém kontinentu.

Brigandine je strategické RPG s taktickými tahovými souboji, kde se ujmete jednoho z pětice národů a pustíte se do boje s národy okolními ve snaze nastolit opět řád v zemích Forsena. Hlavní náplní je tak především obsazování strategických bodů, tedy měst a budov na mapě a zvětšovat tak vaše pole působnosti. Vaše jednotky pak během soubojů získávají zkušenostní body a lze je tak během hry vylepšovat. Stejně tak mohou nabírat zkušenosti i vyvolaná monstra, které můžete v bojích využívat ve svůj prospěch. Důležitou roli pak hrají i různé elementy, které lze na bojišti takticky využívat na dané typy nepřátel.

Mezi hratelnými národy jsou New Almekia, Caerleon, Norgard, Iscalio a Leonia, přičemž každý z nich nabízí odlišnou příběhovou linku a vlastní cutscény. Bonusovým národem je pak Esgares Empire, který jde zpřístupnit pomocí cheat kódu, nicméně neobsahuje žádné příběhové cutscény, což později napravila vylepšená verze Grand Edition.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.