Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brigade E5: New Jagged Union

Бригада Е5: Новый Альянс

17.10.2006
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Děj hry nás zavede do malého státu Palinero, kde spolu bojují o moc tři frakce a to Národní demokratická fronta, oddíly rebelského generála a skupina partyzánů, kteří se skrývají v lesích a pašují drogy a zbraně. Hráč se dostává na scénu coby profesionální voják bez peněz a dokladů potřebných k opuštění země. Nezbývá nic jiného, než začít boj o přežití.

Brigade E5 je taktické RPG, které je založeno na systému SPM (Smart Pause Mode), který připomíná tahové taktické akce. S tím rozdílem, že ale hráč nemá k dispozici akční body, jak tomu bývá u tohoto typu her zvykem. Hra nabízí nelineární děj, potkáme zde přes 100 herních postav a 50 dalších, které můžete získat do svého týmu žoldáků. Pestrost lokací zaručuje přes 40 různých prostředí a k dispozici je přes 130 zbraní.

Hra více hráčů je možná v režimech Deathmatch, Assault a GoldenTurtle. Na přípravě hry se podílel scénárista a návrhář herní série „Jagged Alliance" Shon Ling.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.