Bomba, Bechere! vypadá na první pohled přímo skvěle, v rámci freewarové scény samozřejmě. Jenže grafická stránka hry je to jediné, co se veze na vlnách nadprůměru. Jinak je to naprosto tuctová střílečka z pohledu třetí osoby, kterou kazí zejména bugy. A to tak velké, že hru pravděpodobně ani nedohrajete, protože vás bude neustále vyhazovat do operačního systému a záleží na vás, kolikrát budete ochotni hru znovu spouštět. Pokud nebudete mít to štěstí, co já, a výskok do woken nebude překážkou nikoliv náhodnou a prudící, ale v určitých místech naprosto pravidelnou a tudíž nepřekonatelnou.

Vedle toho, je tu klasické prolínání zdí, pohyb postav jak na ledové ploše či naprostá ztráta reakcí vašich protihráčů, okolo kterých můžete tancovat a oni si vás ani nevšimnou.

Polehčující okolností je fakt, že tvůrci tuhle hru zmákli za pár dnů, ovšem tohle hráče nemusí vůbec zajímat. Bomba, Bechere! je prostě šitá horkou jehlou.