Blue Rose

17.08.2013

Blue Rose je interaktivní vizuální román, který sleduje příběh rytířky Leny (templářka řádu Blue Rose), která při doprovázení důležité osoby narazí na nečekaný problém, kvůli kterému zůstane uvězněná v neznámé vesnici. V této hře sledujete, jak se s problémem vyrovná, jak nalézá sebe sama a čelí svým rozhodnutím.

Součástí hry jsou odemykatelné minipříběhy a 10 různých zakončení příběhu.

Převzato ze Steamu (moje recenze)

Tak hlavně si to ujasníme, tohle není hra, tohle bych spíše přirovnal k interaktivnímu komiksu. Takže hra je statická, žádné animace, není zde dabing a ani mnoho voleb. Ovšem v této (hře) jde hlavně o příběh, během hraní spíše jen klikáte kvůli zobrazení dalšího textu a sem tam nějaké té volby kam jít a co říct. Co se týče příběhu, byl jsem spokojen, občas dělala problém angličtina ale většinu jsem pochytil. Grafika je také pěkná a hudba hrajicí na pozadí je také nádherná. Hru rozhodně doporučuji, ovšem ne za plnou cenu.

Hra získána za +- 0,2€....víc jak 5€ bych však za ní nedával, pokud tedy nejste fanoušek těchto her.

Pro: příběh, grafika, hudba, kartičky, achivementy, pěkný baby :D

Proti: cena