Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Blackbay Asylum

01.08.2014
46
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Masovému vrahovi a psychopatovi Dougu Dunaheiwovi se krátí pobyt mezi živými - v Blackbay Asylum má na něm být vykonán trest smrti. Ve své cele sepisuje poslední dopis na rozloučenou, adresovaný nejdražšímu příteli, plyšovému medvídkovi Teddymu. Když je hotov, chce dopis odevzdat zřízenci, přitom ale zjišťuje, že jeho cela není zamčena a že v nejbližším okolí není ani živáčka. Inu vydává se tedy zjistit, co se vlastně děje...

Hra je akční adventurou s prvky hororu a je inspirována dílem spisovatele H. P. Lovecrafta. Herní mechanismy kombinují nazírání děje shora s perspektivou vlastního pohledu a v prostředí Blackbay Asylum je při postupu hrou nutné vypořádat se se starověkým zlem, jež zachvátilo celý areál sanatoria. Je potřeba pomáhat přeživším a plnit jimi zadané úkoly, řešit různé hádanky a přitom nezapomínat na to nejdůležitější - vlastní přežití. Pokud přitom odhalíte pozadí těchto šílených událostí, tím lépe.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.