Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bishoujo Mangekyou -Norowareshi Densetsu no Shoujo-

Bishoujo Mangekyou: A Girl's Cursed Legend, Biman

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.12.2011 PC
Vývojáři:
Omega Star
Oficiální stránky:
http://www.omega-star.jp/bimanhtml/
Bishoujo Mangekyou je erotický vizuální román s minimálním počtem rozhodnutí a jako u většiny "nukige", i zde erotické scény hrají větší roli než příběh. Autorem kresby je Happoubi Jin, známý ze sérií Boin a Kanojo x Kanojo x Kanojo.

Natsuhiko Fukami je horrorový spisovatel, který se pro insipraci vydá do hor. Tam v jedné lázeňské hospodě najde místnost plnou japonských panenek a potká záhadnou dívku Renge. Ta mu ponoukne kaleidoskop, přes který uvidí příběhy ze zakázaných světů, které by běžný člověk neměl vidět.

Hlavní postavou prvního příběhu je perverzní, ale populární a zámožný učitel na dívčí škole Shigehiko Onogami. Ten přísahal, že aby se nedostal do problémů, tak si s žádnými děvčaty nic nebude začínat. To vše se ale změní, když se na škole jednoho dne objeví záhadná a nádherná dívka Kirie Kagarino. Shigehiko se s ní přes její varování, že to pro něho neskončí dobře, snaží sblížit.

V roce 2018 vyšel anglický překlad od skupiny Euphemic Translations, který byl částečně založený na finském překladu. O půl roku později vyšel druhý příběh Wasurenagusa to Eien no Shoujo.


Poslední diskuzní příspěvek

Drolin: Má to kolem 8 hodin, co je podle vndb "krátké". Většina takovýchle her má ale od 10 do 30.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.