Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bionic Battle Mutants

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
RPG > nezařazeno
akce > taktická akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.10.2017 PC
Vývojáři:
Monkeynetics Gamestudio
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20140108202356…
Bionic Battle Mutants, nejúspěšnější televizní reality show ve vesmíru, přinášející zábavu na obrazovky milionů diváků. Celá show se přenáší z nejhorší známé planety, z povrchu Cerberus 7, kde se mezi sebou utkávají týmy vojáků a na smrt odsouzených zločinců a vrahů, coby moderních gladiátorů, v boji na život a na smrt. Vy jste se ocitli právě zde a vedete svoje komando zabíjet, abyste sami přežili.

BBM je tahová taktická strategie s RPG prvky a craftovacím systémem, v níž vedete svůj tým proti protivníkům na bojištích a mapách posazených do vybydlené kolonie Cerberus 7. Nejprve si vytvoříte svoji skupinu bojovníků a vybavíte je zbraněmi, brněním a takovými vychytávkami, jako jsou bionické končetiny nebo pilulky snižující práh bolesti. Jednotlivé gladiátory můžete postupně obohatit dalšími genetickými mutacemi, které z nich učiní těžko porazitelné bojovníky.

Hrát můžete sólovou kampaň s více než dvacítkou misí na podrobných a ručně kreslených mapách, kde prim hraje moudré pokrytí mapy a správně zvolená taktika. Součástí je i multiplayer s taktickými PvP módy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.