@Jessy (01.05.2021 10:50): To i já. Vlastně to považuji za vůbec nejlepší anime :)).

A do mangy jsem se ještě pořádně nedostal, ale když už vychází fyzicky i u nás, tak ji plánuji sbírat.
Ohledně nových serií sdílím stejný názor, to jsem raději ani nezapl.
@Drolin (01.05.2021 08:22):  Vidíš, to Mangu jsem nečetla, musím se do toho dostat.

Jinak nedoporučuji ten sajrat, co udělali ze seriálu v novém grafickém kabátku je to odporné.

Ono je vtipné, že jediné, kdo na tebe zaútočí je elitní jednotka asi tak po xy sekundách, co se nehýbeš. Hlavní hrdinové proti, kterým bojuješ tak ti ubírají málo a během bitvy tě stihnout hitnout mně třeba max 2x

Takže nějaké itemy na sílu obranu jsou směšné a k ničemu. Nechápu, proč to má tak kladné hodnocení na steamu.

Odpad to není asi jen díky tomu, že mám pro tohle anime slabost.
@Jessy (01.05.2021 04:24): Fanynka anime nebo mangy (nebo obojího :))?

A tuto hru se docela bojím zapnout z důvodu, které zmiňuješ. Bohužel ani Berserk na DreamCast není nějak kvalitní. Za nejlepší hru, která se tak trochu týká Berserkra, považuji zatím Dark Souls.
Tak jsem se do toho konečně opřela. Nebýt fanda, tak tu hru snad nenávidím. Tupá kamera, tupé AI. Jen chodíte a mačkáte dvě tlačítka. A k tomu příběh dle seriálu :)

Vývojáři se inspirovali a hru zničili pecka...

A díky za přidání.