Panebože, já to začal stíhat na hard! Kdo mi podstrčil kokain! Vymazal jsem spousty rekordů mladé paní Jabové. In yo face!

P. S. Na hodinky s tepem se ale raději koukat nebudu. :D
Neví někdo jak přes ps4 na Beat Saber budu mít i jiné písničky? Jako už jsem si koupila úplně všechny! Koukala jsem na YouTube a tam mají úplně jiný songy než mam ja.
@BUMTARATA (27.11.2019 08:34): A už to stihli i rozbít :D To šlo rychle.. Aktuální verze 1.6.2 na Steamu spoustě lidí včetně mě přestala fungovat a nezbývá než vrátit zpět na verzi 1.6.0 tu návod nebo čekat a doufat že to opraví 1.6.3 :D
@Charllize (25.04.2019 12:24): Údajně by mělo být stávající PSVR kompatibilní s PS5, což je buď dobře a nebo to znamená, že se na VR vybodnou a prostě zůstanou jen u možnosti na PS5 hrát PS4 VR hry, což by znamenalo jen takový dozvuk a dopadlo by to jako Kinect, pravda. Osobně spíš doufám, že časem představí novou verzi a budou VR hry podporovat. Ne nutně na launchi konzole teda.
Pouzite PSVR se nam nebezpecne zacinaji hromadit, dost lidi se toho zbavuje. Aby ta podopora u PS5 nedopadla jako kinect u Xone.
@Fritol (25.04.2019 11:46): o PSVR jsem taky uvažoval, ale přesně, nechce se mi kupovat něco co využiju jen na playstationu kterej je na odchodu a ještě to má nejslabší parametry. Ten bych kdyžtak dokoupil časem k PS5 až se sejde víc exkluzivit.
@Paul (25.04.2019 11:40): No já uvažuju o PSVR spíš. Sice to není nejlepší VR na trhu, ale aspoň tam jsou zajímavé hry, na steamu je prd. Ale už asi stejně vydržím do PS5. Ale tak třeba se Valve konečně vzpamatuje a udělají nějaké pořádné hry i na PC, tady to jejich "nic nedělání" a experimentování s HW zatím nikam nevede.
Teda docela válí co se propagace týče. Takovou reklamu snad neměla žádná česká hra ještě :) S K/DA to tehdá taky vychytali. Vědí jak na to zdá se...
Nedaří se mi v misi 4a dosáhnout skóre 91 000. Dám max tak kolem 70 000. Přitom chyby nějak nemám, snažím se sekat přes střed. Co dělám blbě?
Jedna z nejlepších her pro VR, které jsem viděl a kterou bych si chtěl zahrát.
Zdůrazním velice kvalitní hudbu.