RNDr. Gunár Pavel : Mas tam otaznik i kdyz jsis odpovedel sam .. kdyz te streli, jako zabiji tak ano respawnujes se :) kdyz jen postreli tak se automaticky lecis a pokad chces rychlejs tak, kdyz potkas medika ci lekarnicku od nej tak ti naskocou hp%

Ale je taky "realnej" mod,kde staci strela a jses jasnej v tom je podle me lepsi bfbc2
@Cobot (12.03.2013 16:08): Dobre priznavam,ze jsem to prehnal(ale ten feil byl myslen, jako ze kdyz uz posledni tak poradny pridavek ), ,ale pokud vim tak End game mel byt posledni pridavek, proto nejsem sam, co ocekaval trochu vic nez je vydano ;) taky me rozlobil ten nazev,kdyby se tak nejmenoval mavnul bych rukou a rek si je to fajn zas nejaka nova vec ale ..

Bf 3 me do jiste miry baví, ale proste, jak se rika mi nesedlo.. rozhodne bf 3 pridavky jsou rozumnejsi nez CoD pridavky to ano

To bylo to same s tim, ze kdyz jsem hral tu betu rikam to neni mozny urcite budou pridavky bum(vicemene jsem se o bf 3 nezajimal az pak,kdyz vyslo ..Potom jsem si rikal hmm urcite budou delat na dalsim dile bf4 skoro nikdo neveril az na par jedincu, ktery meli nahrano tolik, ze mi kazdy den jmenovali porad nejaky problemy nekdy to bylo prehnane, ale nekdy zas to odpovidalo zalezi, jak hodne od toho lidi ocekavali ja jen doufal, ze to nebude mit pridavky a kdyz uz tak minimalne.

@FildasCZ (12.03.2013 15:43): Tak teď se nadechni, počítej aspoň do deseti. Pak si uvědom, že se bavíš o počítačový hře. No a pak zkus předhodit argumenty jak za těch pár hodin co je to venku dokážeš tak striktně česky napsat, že se jedná o fail :D

Já teda zatim tak trochu stačil prolézt mapy a zkusit si CTF. Dojmy zatím celkem ujdou. Rozhodně je to na stejné úrovni jako předchozí DLC.

A ano už mě unavují ty uplakané plky. Mě na B3 taky spousta věcí leze na nervy, ale pozitiva, aspoň subjektivně vítězí.
Cobot: Ac jsem nechtel reagovat jsem uz takovy.
Predne ja si na nic hrat nemusim, ale ty evidentne chces byt neco vic,kdyz pouzivas neco,co v poctate nema co docineni s tim,co jsem rek a myslis si,ze to ten druhej asi nevi.

Nechci se navazet urazet apd,ale jsme v Cesku na ceskym forum tak by mohl pouzivat cestinu ;)
Nez zacnes vypoustet super HGH
To,co jsi napsal je spis provokaca.A mam pocit, ze tohle je diskuze a ja vyjadril svuj nesouhlas s tim to pridavkem (ano vic jsem rict nechtel,protoze to,co jsem rek mi staci), ktery melo byt vic nez je a nebo radsi byt nemelo.

Pokad se ti to nelibi muzes se ptat,proc jsem to rek zda mam nejaky dalsi zkusenosti s bf a jejim pridavkem ..

Ostatní by mozna rekli jen dalsi otrava, tak ho hodim do ignoru, nebudu si ho vsimat , jinej proste uz nebude, kdyby chtel tak neotravuje, ale vyjadri k tomu argument, ktery rekne zas neco jineho ..

Preji pekny den
End game ? to je spis fail nez end game cekal jsem opravdovy end game to je spis, jak vtip nez dlc vsichni teda z toho jsou mokry jeee muzem jezdit na motorkach jeee muzem krast vlajky jeee ..
Když tak čtu popisek hry tak není divu že Iránci chtěj atom na "mírové užití" :)))