V pořadí již třetí DLC k Battlefieldu 3, jak už název napovídá je hlavně o těžké technice, letadlech a helikoptérách. DLC přináší samozřejmě jak už jsme si zvykli spoustu nových kamufláží, psích známek a další serepetičky, ale hlavně spoustu nové techniky ke sešrotování a především čtyři kusy nových map, kde se jedna z nich nechá nazývat "biggest ever".

Toto DLC si užijí hlavně milovníci tězkých mrch, osamělí bojovníci se moc chytat nebudou, sehraný tým složený z Recona, AntiTanka a Podpory, kteří se budou po mapě po hybovat ve dvou tankách a šilkou, dokáže divy.

Dále tu máme AirSuperiority, který je vítaný bonus a noviku Gunsip, který po nekolika přeexpeních je také vítaným spestřením.

Mapy jsou jako dělané pro klasický Battlefield gameplay a užijí si je hlavně veteráni prvních dvou dílu. Prostory, které mapy obsahují jsou opravdu gigantické dají se snad přirovnat jen k Operaci Firestorm ze základní hry. Jak už jsme si zvykli jedná se samožřejme o designerské skvosty kde najdeme témeř vše od zasněžených vrcholků hor až po obrovské písečné pláně.

Ja osobně jsem fanouškem trochu sevřenějších map, jako je Karkend, nebo Oman, proto jen 70.

V každém případě palec nahoru.

Metascore: 87

Pro: Obří mapy, spousta nové techniky, zbraní kamufláží atd.

Proti: Některé mapy až moc rozlehlé, alespoň podle mě.