Proč jste přehodily datum vydání? Vždyť to vyšlo 11.9. Sice ne pro všechny, ale vyšlo.
No u mě jsou první dojmy nic moc. Nemám moc náladu hrát dneska BF takže jsem asi ovlivněnej . Mapy jsou sice vizuálně hezký, ale na můj vkus nějak moc chodim. Na to že jsem čekal, že si budu vozit prdel mám snad nachozený dvakrát Praha-Prčice a to ještě se zastávkou v Plzni na pivo.

Zkoušel jsem tři servery s pingem <20 všechny brutálně lagujou. Nejvtipnější je když chci nastoupit do vehyklu (když už se k němu dostanu) zmáčknu "E " a nic. Tak ho zmáčknu znova a hned vystupuju protože jsem ho zmáčknul 2x :D. Načež je mi pak vozidlo sprostě ukradeno :D

Dva předjíždějící a do sebe vrážející vehykly, který za jízdy jakoby hořej jak se jim prolínaj textury mohli pánové taky vychytat. Mlátí to do očí až to hezký neni. No uvidíme. Na mapách se zatim nevyznám tak je je nebudu hodnotit. Zatím se mi to ale moc nezdá.
Prvé pocity z AK: 10 z 10!
Všetky mapy sú skvelo spracované, a hlavne rozlahlé...
Najviac sa mi páčila snežná mapa, ktorá je naozaj skvelá!