@Tulareanus (28.04.2020 16:22): To určitě nemusí hrát víckrát ale mě to dává větší smysl, jelikož mnohém lépe víš co děláš a můžeš zkusit vyzvat na souboj jiné kuchaře, tím získat jiné itemy, na koupit si jiné pánve a tak.
Bohužel moc nevěřím, že z DH to ještě někdo bude hrát, spoj 3 na PC umřelo. Zaplať pánbůh za Battle Chef Brigade a to díky kickstartru.
@Strady (28.04.2020 15:58): Tak jasné, každý máme iné tempo hrania, skúsenosti atď.. Ja to v podstate dopĺňam preto, ak niekto číta diskusiu, aby nebol zbytočne vyplašený, že hru musí hrať dvakrát, aby si to užil. :)
@Tulareanus (28.04.2020 14:34): Samozřejmě máš ve vše pravdu. Hru jsem dohrál třikrát i na Hard a Daily Cook off teď hraji každý den jelikož mi chybí poslední achievement.
Ale jak píší v komentáři, prostě první průchod byl moc zmatený, zbytečně, asi i mnou. Proto jsem rád že jsem dal hře druhou šanci a našel krásu vaření ve spoj 3 :)
@Strady (28.04.2020 11:36): Na precvičovanie slúžili aj tie "daily questy" medzi turnajmi, veľakrát obsahovali niečo, čo bolo reálne použité v nasledujúcom turnajovom/príbehovom zápase. A tá lovkyňa s kocovinou ťa väčšinou posielala zabíjať monštrá do lokality, kde sa odohráva najbližší turnajový zápas.
@Strady (08.03.2020 16:43): Som rád, že ťa to nakoniec bavilo. :) Inak k tým ingredienciam, hra ti ponúka pred samotným turnajovým varením viackrát trénovať a ja som si to párkrát takto vyskúšal, aby som nebol z lokácie a z kombinovania a zbierania surovín potom prekvapený.
Až druhý průchod hrou začíná být zábavný. Holt je třeba se naučit ingredience, pak už je to Outstandig Mina!
Táto hra je normálne hidden gem. Veľmi zábavné a návykové a nielen, že samotný gameplay je teda taký "ešte jeden challenge a vypínam", ale ešte aj postavy a príbeh sú celkom zaujímavé.