Tak jsem to zakřikl a ten děj se začal točit v takovým kruhu že to není možný, zatím to vidím na cca 65% Uvidime na zaver a i kdyz ma to super chvile, tak se neskutecne tesim az to dohraju a budu to mit z krku.
WTF? Jak je možný že po 40 hodinách je najednou zničehonic hra vtipná, postavy více k oblíbení a docela dost to změnilo vibe?!?!? To čumím :D Teď mě to chytlo jak kdybych hrál novou hru :D
@jones1240 (07.01.2024 00:15): Když mně se moc nelíbí grafický styl a ani ty karty nemám moc rad když se tahají do nějakýho soubojáku. Já to hrál na gamecubu a nikam daleko to tenkrát nevedlo. Nevím, možná někdy.
Škoda že to tu nikdo nehraje. Zrovna pro harcovníky JRPG si myslím že tohle je něco. Příběhu je tu vždycky trošku, žádný dlouhý kecy a každých 25 minut bossfight. Mám něco málo přes 40 hodin a teda mám pocit že to hraju tak 160 hodin. Postavy jsou mdlý a bez hloubky, mají jen nějaký šrám z minulosti a to je prakticky jejich celá osobnost. Hratelnost je dost frustrující ale za to zase combat je originální a funny. I přes to že mě ta hra sere, tak nemůžu jí přestat hrát a pomyšlení že to dropnu vždycky hned zahodím. Takže mě to vlastně i asi baví :D Ale teda je to fakt pain.