Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Balance of Power: The 1990 Edition

Balance of Power II

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1989 PCAmigaApple IIAtari ST
Vývojáři:
Chris Crawford
"Pokračování" geopolitického simulátoru Balance of Power. Cílem hry je dosáhnout co nejvyšší míry prestiže v průběhu 8 tahů (každý tah je jeden rok) bez vyvolání jaderné války. Ve hře je opět několik možností, jak podpořit svou stranu konfliktu skrz ostatní menší státy. Např. vojenská, ekonomická pomoc, přidání se na stranu vlády nebo naopak povstalců, diplomatická jednání a obchod.

Na začátku máte na výběr ze dvou supervelmocí - tedy USA a SSSR. Dále možnost vybrat jednu ze tří úrovní obtížnosti + multipolární (nejrealističtější) a režim pro dva hráče nebo sólo.

Hra obsahuje aktualizovanou databázi informací a přináší 18 nových států (celkem 80), multipolární úroveň, která skýtá nejvíce možností, a ve které se mohou malé státečky poprat o moc i bez vašich příkazů, nicméně vy je můžete např. vojensky podpořit, a dále čtyřčlenný výbor, který vám dává rady v případě mezinárodních krizí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.