@Red (22.06.2023 23:08): Jo, dvojku (remake) jsem hrál taky. Ale i když to mělo o dost lepší grafiku, už mě to tolik nechytlo. No uvidíme, zanedlouho Microprose vydává další remake pod názvem  The Bloody 100th . Na to jsem celkem zvědavý. A když to nevyjde, vrátím se pokorně k Bomber Crew, ten můžu hrát pořád dokola.
@p3tris (22.06.2023 19:27): Já to hrál taky v devadesátkách a dohrát se mi to nepodařilo. Matně si vzpomínám, že jsem považoval za úspěch, když mise byla neúspěšná, ale všichni přežili. Asi i proto, že když jsem se nudil, střílel jsem po svých. Holt mi bylo tehdy 10 nebo kolik. Jinak existuje ještě remake kolem milénia, chvíli jsem ho zkoušel ale chyběly pixely.
Tuhle hru jsem v devadesátkách hrával docela často. Dokonce tak často, že se mi ji podařilo dohrát. I když jsem pár členů osádky ztratil a musel je nahradit zelenáči. Takže když vyšla na GOG, neváhal jsem. A teď nevím... byla upravena hratelnost? Nebo je v téhle verzi nějaký bug? Nebo jsem zkrátka už tak nešikovný? Protože i při nastavení té nejlehčí obtížnosti se mi nepovedlo dolétnou ani jednu jedinou misi. Zkrátka po několika zásazích jsem přišel v některé části letounu o kyslík nebo o motory, což znamenalo opuštění formace a jistou smrt. Nebo se má B-17 po zásahu flaku rovnou rozpadla.