Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Automation - The Car Company Tycoon Game

Nehotová verze
12.03.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Design and manufacture cars for your automotive empire.

Představte si, jaké by to asi bylo stát se výkonným ředitelem začínající automobilky. Píše se rok 1946 a před vámi leží nelehký úkol rozvíjet společnost až do konce druhého desetiletí 21. století. Budete se soustředit pouze na unikátní vozidla produkované v malých sériích, nebo se zaměříte na masovou produkci? Vše záleží pouze na vás a vašich rozhodnutích.

Navrhnout, či alespoň ovlivnit vlastnosti vozidla, o tom jistě snil v životě nejeden automobilový fanoušek. Automation je titulem, který je navržen právě takovéto sny plnit. K tomuto účelu lze využít tři funkce: engine manager pro návrh motorové složky vozů, the car designer pro návrh karoserií a company manager určený k řízení samotné společnosti.

Vše propojuje rozsáhlý tutoriál. Nastavujte počet a typ náprav, měňte odpružení, brzdy, pneumatiky, převodovky. Vybírejte materiály z nichž jsou jednotlivé díly sestavené a pohrajte si se vzhledem karoserií. Rozšířené funkce zahrnují změny obsahu jednotlivých válců, jejich počet či dokonce typ postavení (klasický, V, Boxer). Jde měnit rovněž hlavy válců, vstřikování a další. Vytvořená vozidla lze exportovat do BeamNG.drive (2016), kde se s nimi můžete projet.

Ozvučení reflektuje každý typ motoru, a tak zní například litrový tříválec jinak než čtyřválcový či šestiválcový boxer o objemu dvou litrů, o zvuku monstrózních šestnáctiválců s objemem osmi litrů ani nemluvě. Hra se nachází stále v režimu předběžného přístupu a mnoho dalších funkcí je stále plánovaných. Nechybí mezi nimi například scénáře či detailnější kampaň, v níž bude obsažen dynamicky reagující trh s mechanismy nabídky a poptávky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.