Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Automation - The Car Company Tycoon Game

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
strategie > budovatelská strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Nehotová verze
12.03.2015 PC
Vývojáři:
Camshaft Software
Oficiální stránky:
https://www.automationgame.com/
Design and manufacture cars for your automotive empire.

Představte si, jaké by to asi bylo stát se výkonným ředitelem začínající automobilky. Píše se rok 1946 a před vámi leží nelehký úkol rozvíjet společnost až do konce druhého desetiletí 21. století. Budete se soustředit pouze na unikátní vozidla produkované v malých sériích, nebo se zaměříte na masovou produkci? Vše záleží pouze na vás a vašich rozhodnutích.

Navrhnout, či alespoň ovlivnit vlastnosti vozidla, o tom jistě snil v životě nejeden automobilový fanoušek. Automation je titulem, který je navržen právě takovéto sny plnit. K tomuto účelu lze využít tři funkce: engine manager pro návrh motorové složky vozů, the car designer pro návrh karoserií a company manager určený k řízení samotné společnosti.

Vše propojuje rozsáhlý tutoriál. Nastavujte počet a typ náprav, měňte odpružení, brzdy, pneumatiky, převodovky. Vybírejte materiály z nichž jsou jednotlivé díly sestavené a pohrajte si se vzhledem karoserií. Rozšířené funkce zahrnují změny obsahu jednotlivých válců, jejich počet či dokonce typ postavení (klasický, V, Boxer). Jde měnit rovněž hlavy válců, vstřikování a další. Vytvořená vozidla lze exportovat do BeamNG.drive (2016), kde se s nimi můžete projet.

Ozvučení reflektuje každý typ motoru, a tak zní například litrový tříválec jinak než čtyřválcový či šestiválcový boxer o objemu dvou litrů, o zvuku monstrózních šestnáctiválců s objemem osmi litrů ani nemluvě. Hra se nachází stále v režimu předběžného přístupu a mnoho dalších funkcí je stále plánovaných. Nechybí mezi nimi například scénáře či detailnější kampaň, v níž bude obsažen dynamicky reagující trh s mechanismy nabídky a poptávky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.