Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

At the Mountains of Madness

Nehotová verze
25.03.2016
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Píše se rok 1930. Profesor Dyer, známý geolog pracující pro Miskatonickou univerzitu se vypravuje do ledových plání Antarktidy, kam má vést vědeckou výpravu. Havárie na ledovém kontinentě je pouhým počátkem všech hrůz, které výpravu a profesora Dyera čekají. Hrůz, které začínají a končí v horách šílenství...

Jako předlohu pro svoji prvotinu si mladé španělské vývojářské duo vybralo klasické dílo z pera mistra hororu Howarda P. Lovecrafta. Světoznámou novelu At the Mountains of Madness vývojáři zpracovávají jako hororovou adventuru se survival elementy a temný příběh vyprávějí z pohledu vlastních očí hlavního hrdiny hry. Sami vývojáři hru označují jako psychologický horor, přičemž hráčům dávají na výběr, zda budou proti monstrům bojovat silou nebo využívat stealth prvky a vyhnou se tak přímému střetu s nimi. Nepůjde však jen o hrůzná monstra a kult Cthulhu, přežití závisí i na ochraně před všudypřítomným mrazem a ledovými větry, na nalezení důležitých předmětů a jejich správném použití.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.