Mělo nějaký smysl to hřiště, co se dalo postavit za zlaťáky utracený v tom hracím automatu? Bylo to roztomilý, ale přišlo mi to tak nějak k ničemu. Přitom stačilo tak málo, a byl by to super nápad, kdyby sis mohl tu zmenšenou dráhou nakonec třeba projet jako malý astro bot nebo tak něco.
@Seeker (21.01.2020 07:02): hvězdice a lezení po nich bylo peklo, ale já si to vytrpěl už v normální průlezu hrou, takže v té časovce už jsem nějaky skill měl a dal to relativně za rozumnou dobu... nejsem si úplně jistý, jaké výbušniny u žraloka myslíš, tam jsou akorát takové ty, jak skáčeš nad tou tlamou a to je poměrně easy, to jde prostě vždy tam, kde jsi a musíš zůstat na té poslední...
Závěrečný fight není zase takové peklo, tam se jen člověk musí naučit jak na to a trpělivost, což je u těhlech her problém, vím, ale fakt mi to přišlo lehčí jak žralok...
Nicméně Astro Bot obecně je určitě lehčí skákačka... třeba takový Super Mario World, to je jinčí level :-)
@S4TW (20.01.2020 07:38): U žraloka jsem vůbec nebyl schopný vypozorovat, jak se v těch vlnách přesně vyhnout těm výbušninám. Přišlo mi to dost o náhodě, takže jsem byl vůbec rád, že jsem to s odřenýma ušima splnil vůbec v hlavní hře. Závěrečný boss bez ztráty života je taky výzva a třeba lezení po kotoučích v časovém limitu, které si ještě musíš nejdřív sám naházet, mi přišlo taky hodně náročný.
@Seeker (17.01.2020 18:16): jo, pravda, já je dělal tak nějak postupně, takže to nakonec nebyla taková nálož... ale nejhorší pro mě byl boss fight se žralokem bez ztráty života, tam jsem měl hrozný problém s přeskakováním těch sépií :D... a pak pár rychlostních jsem opakol x krát, jednou jsem měl dokonce čas 59:96 :-)
@S4TW (17.01.2020 15:28): Platinovku jsem mel taky v umyslu, kampan me neskutecne bavila a dost jsem si to uzival. Ale ty vyzvy mi uz pak prisly priserne nudny, zvlast kdyz si je nechas vsechny na konec. Je jich pak moc a kdyz kazdou opakuji aspon desetkrat, nekterou vic, nekterou min, tak to dost zacne otravovat.

Hra je to ale vazne skvela.
Letos první a nejspíš i poslední platinovka :-)... mimochodem, výborná hra na VR, tady se povedlo snad všechno... respektive pár minivýtek bych měl, ale zážitek to byl skvělý.