@Brasikona (16.03.2021 21:21): Já mám klávesnic několik :D zaplat poštovné a jednu ti klidně pošlu. Jinak v pohodě :), když si vzpomeneš, tak do zpráv.

Jaasně chápu :D. Mě všeobecně nebaví dlc. Třeba u Far cry mě bavila dlc mise na Marsu.
@FildasCZ (16.03.2021 20:34): O každém díle nedokážu říct plusy a mínusy, protože americkou trilogii vyloženě nesnáším. Tam ti řeknu plus hudba, zbytek mi je už jedno, možná ještě některá prostředí. A za dobrý díl považuji každý, který jsem dohrála. Jen některé jsou pak pro mě něčím výjimečné a o něco lepší. Klidně bych se rozepsala víc, ale s rozbitou klávesnicí omezuji psaní na minimum.

Nevím, Dead Kings jsem tehdy dohrála, pamatuji si, že mě to bavilo a sedlo mi to. Jak říkám, pro mě to byl fajn doplněk k základní hře. A to jsem v tom nechala určitě víc než 3 a půl hodiny.
@Brasikona (15.03.2021 22:19): Tak jsem zjistil, že to dlc je fakt zbytečné a hlavně flustrující a řádně zabugované oproti hře. Škoda mých cca 3,5 hodiny času.

Jaký díl považuješ za dobrý ? Dokážeš o každém dílu říct plusy a mínusy ? A co tě na nich zaujalo ? Stačí do zprávy a až budeš mít čas. Tohle je třeba druhý díl, co jsem dohrál a bavilo mě to první dil vůbec. Jak napíšeš, tak se rozepíšu klidně také. Mě čeká Valhala až bude čeština origins odysea apd
@FildasCZ (15.03.2021 21:57): Vidíš, tak to si třeba už ani nepamatuju... V tom případě to pro mě asi nebylo tak hrozné, aby se mi to vzteky vrylo do paměti.

@Tolister (15.03.2021 21:44): Pro mě osobně je AC vždy zárukou výborné hudby. Ale jsou díly, kde miluju OST jako celek a pak i jednotlivé skladby, někde je to opravdu konkrétně jen pár skladeb... Když o tom teď tak přemýšlím, Unity mi v hlavě vůbec nezůstalo, až na Main Theme samozřejmě, ale Dead Kings mám mezi špičkami AC soundtracků, i právě jako celek. Jdu si hned schválně Unity pustit, protože se mi fakt vůbec nic nevybavuje, ale určitě se mi rychle připomene.

EDIT: Ne, tak změna... S hrůzou tu sedím, poslouchám soundtrack a zjišťuji, že mi ty skladby asi až dvě tři nejsou ani povědomé, že by se mi vybavily. Ani ťuk. To jsem nečekala. Ale zní to skvěle, to nepopírám. Ale jak vidno, fakt mě ten soundtrack holt nějak nezasáhl. Oproti tomu Syndicate si pamatuju, a to je to pět let, Unity jsem hrála před rokem, hmmm...