Dokoukal jsem ty cutscény a jsem moc rád, že jsem se na to vykašlal. V podstatě hlavní pointa je že Layla je kráva.
Atlantis jinak tedy vypadalo vcelku hezky, underworld hnusně a nudně, žabomyší války mezi Isu dementama. Cool story Ubi.
@M.a.t.t. (20.10.2019 19:51): Tvůj pohled na věc akceptuji, ale měnit to nebudu :)
Schválně jsem se podíval na nějakej letsplay epizody 2 a první věc co tam vidím, v horním rohu zadání questu "přines 5 věcí", no jděte s tímhle do papežovy prdele, ubi
@Paul (20.10.2019 19:32): Tomu rozumiem, tiež hodnotím takýmto spôsobom epizodické hry, v prípade že ich dohrám, no v podobnom prípade by som hodnotil buď prvú epizódu, alebo vôbec. Aj teba by to vyšlo narovnako a teoreticky by to bolo spravodlivejšie :). Chápem, že inkriminovaný (a skutočne nie veľmi dobre vystavaný) quest bol u teba špičkou ľadovca, no stále sa to týka výhradne prvej epizódy a na nič podobné si z druhej a tretej nespomínam.
@M.a.t.t. (20.10.2019 19:14): je to jeden datadisk násilně rozdělenej do tří epizod, beru to jako celek. U takto vydávaných her hodnotím vždy jen poslední epizodu - nechci mít v seznamu dohraných/hodnocených her milion epizod jedný hry (přijde mi to stejně stupidní, jako by bylo hodnotit hry po jednotlivejch misích).
@Charllize (20.10.2019 18:54): nedám.. Jsem někde ke konci první epizody, neskutečně mě to nudí a představa, že mám před sebou ještě dalších 15-20 hodin podobnýho odpadu mě deprimuje. Odinstalováno a od Ubipíčovin si dám hezky voraz.
Ta repetetivnsot byla důvod, proč jsem DLC v Origins ukončil asi po hodině a k Odyssey jsem ho vypustil úplně.
@JohnCZ (19.10.2019 23:53): je to tak, DLC k Odyssey jsou v podstatě jak přes kopírák Origins. První je takovej epilog, druhý je supernatural nová lokace kde ale hráč dělá to samý co 120 hodin předtím.

@Charllize (20.10.2019 00:10): Jeden z mála clothing setů ve kterém Kassandra vypadá jak ženská :) Amazonian set.

Ještě pár screenů, jak jsou Ubi designéři/writeři lemplové, tak artisti si aspoň dali záležet

@Paul (19.10.2019 23:20): Přesně tenhle pocit jsem měl i z DLC v Origins. Krásná nová lokace, zajímavé prostředí pohrávající si s mytologií a do toho zasazené stále ty samé generické šablony questů, které omrzí sotva v půlce základní hry a okamžitě rozdrtí veškeré ty pocity z něčeho konečně trochu nového a nekoukaného. Míra lajdáctví je u Ubi někdy až neuvěřitelná, nový Ghost Recon budiž toho důkazem a jsem rád, že se hráči začínají konečně trochu ozývat, protože těch jejich krásných světů, do kterých vložili modeláři určitě ohromné množství úsilí, je někdy fakt vyloženě škoda.
@Paul (19.10.2019 23:20): V pôvodnej hre mi to výraznejšie nevadilo, pretože tam bolo dostatok aktivít a vydarených vedľajších úloh, ale súhlasím, že v DLC to už nepôsobí práve najlepšie (i keď Atlantídu dvíha aspoň to prostredie).
Ten pocit, kdy se konečně dostanu do krásný nový lokace, aby první quest co dostanu byl stejný generický hovno (vybij pevnost) jako v celý předchozí hře...chjo.