New Orleans a bažiny jsou super :-), docela fajn vypadá i téma... jako takový "menší" titul to vypadá slibně... docela mě i těžší, že se to co do aktivit vrátilo k Ezio collection a odklonilo od trojky...

Tak zabít Ferrera (teda, moc nevěřím, že je skutečně po něm, ale uvidíme) bez toho, aby mi ubral zdraví, stálo slušné nervy :-)
@Lukaskon (06.12.2014 20:25): Záleží od toho čo čakáš. Ako regulárny Assassin's Creed sa to brať nedá, ako minidoplnok k sérii s prihliadnutím na to, že ide o port z PS Vita áno. Inak by som určite hodnotil horšie. ;)
@JohnCZ (komentář): Pěkný koment. Mě Liberation čeká na Vánoce a docela se těším. Když vidím tu škálu od oranžové po zelenou, počítám, že jako fandu série mě zklamání nepotká.
@M.a.t.t. (25.01.2014 21:13): Ja som sa práve tomu čudoval, že to bolo ako v slowmotion kým som nepovypínal nejaké kraviny.

A až takú kritiku? Však v zásade grafiku vôbec nekritizujem, len to, že to kupovidu šlo horšie. Od grafiky som v podstate ani nič extra nečakal a hry vo všeobecnosti nikdy nehrávam kvôli grafike.
@Tulareanus (komentář): Zaujímavé je, že mne šiel Liberation plynulejšie ako tretí diel, kdežto štvrtý diel by som takto plynulo ozaj nerozbehal. :) A grafika si až takú kritiku nezaslúži, jednotlivé lokácie podľa mňa pôsobia veľmi pekne, aj keď je pravdou, že priame porovnania s Black Flag zniesť nemôže..
@M.a.t.t. (22.01.2014 15:07): Hmm tak potom si tú sériu ceníš veľmi vysoko, keď i tak si dal 85%. Z môjho pohľadu mala tá hra aj iné kiksy, napr. mizerný scenár, bugy, absurdne blbý dizajn atď..však napíšem o tom potom.
Tak už nic, asi to byl jen ten začátek. Hraje se to celkem dobře, jak dlouhý to má asi gameplay?
@Paul (18.01.2014 10:12): S Black Flag sa to nebude môcť rovnať, nakoľko ide o menší produkt. Ale bavilo ma to dosť, či už tou zmenou, keďže je prvý krát hlavnou hrdinkou žena, alebo lokáciami, ktoré sú vydarené (len samotné New Orleans je krajšie ako Boston, či New York) a dynamickým gameplayom. Ako podceňovaná trojka to lepšie z môjho pohľadu nie je, ale i tak ma to milo prekvapilo.
Mě to trochu láká už kvůli tomu New Orleans, ale asi počkám až to bude za pár eur...mám koupenou čtyřku a ještě jsem jí ani nehrál.
No, bavilo me to vic jak AC3. Ale blby to je.

Nevim co zmenili v HD verzi krom grafiky, ale podle recenzi asi nic zasadniho.
Ruzne obleky jsou zajimave zpestreni, i kdyz imho ne uplne vyuzite. Souboje jsou pri nejmensim na Vite divny a radsi jsem veci resil z dalky. Nema smysl skupovat obchody atp. Pribeh je totalni slatanina, minimlane ta assassinsko-templarska cast - to me stvalo asi nejvic, bo samotny gameplay je sice v rade smeru blby, ale aspon to nebylo tak sterilni jak trojka.