Ja to taky myslim dobre, ale moc nechapu proc zacal s asi nejvic idiotskym dilem ktery navic skutecne asasiny pripomina jen dle nazvu. Proc nehral origins nebo treba black flag. Ted si chudak mysli ze ta serie jsou plosinovky nebo co :)) Treba ne, je to necetl, je to moc dlouhy ..
Je to jako zacit serii Final Fantasy Chocobo Worldem :)
Nic jsi nezacal, tohle se nepocita a ztratil si cas na blbem miste a potom dalsi s hromadou pismenek. 3/10 a znovu :)
@M.a.t.t. (07.08.2018 09:38): Já bych ho nutně neodrazoval, máme tu i lidi, kteří se v podobných slohovkách vyžívají, určitě není sám. :) Ale fakt, že tenhle komentář má víc textu než hra samotná nejspíš. :D
[neexistující komentář]: Niežeby som chcel kritizovať, ale ten komentár je asi tak štyrikrát dlhší, akoby musel byť a dĺžkou už skôr pripomína plnohodnotnú recenziu. Do budúcna je lepšie spísať svoje dojmy kratšie a stručnejšie, podobnými elaborátmi skôr mnohých odradíš od čítania :)