Uff, tak včera sme sa dohadovali s Hamsterom na sobotu poobede, tak to pravdepodobne asi nebudeš môcť...?
Momentálně řeším problémy s připojením, takže nevím, kdy budu opět k dispozici.
Tibet já moc ne-e. Ale s Cooperem sdílím slabost pro kávu, obvzláště tu z Etiopie. Obsadil ji již Ital?
Ok, sorry, zmena plánov, neuvedomil som si, že túto nedeľu mám úplne plnú. Čo tak sobota?
Koukal jsem na to, našel přes google pár rad, které zkusím a snad by to do neděle mohlo být v pohodě. Jinak budu muset vážně začít hrát vždy o pár dní dřív...
Ok. Môžeme sa dohodnúť teda tak, že všetci budeme hrať v nedeľu a štrougy v stredu. :)
Nějak si nepamatuji, jestli jsme se minule na něčem dohodli. Nevím, jak zbytku, ale mi ty neděle celkem vyhovují.
Sověty raději ne, já bych byl schopen mlsně koukat po všech zemích okolo :-)

Čtvrtek i neděli mám v pohodě.

Strouhy: Vem si Sovětský svaz, nějak mlsně na mne přes ty hranice kouká.
Super, aspoň mi pre budúcnosť ostáva Viedeň. :) (inak, ten výber samozrejme nebol nejak definitívny, len čo ma z miesta napadlo, môžeš hrať napr. aj za Grécko alebo tak, len asi by bolo dobré, nech to je niekde nablízku. :) )

A okrem toho, k "Polsko nemám jako zemi zrovna dvakrát v lásce" - to zrovna by problém ani byť nemusel, anžto roleplaying nepredstiera nikto a predpokladám, že napr. Hamster k Juhoslávií či Javor k Rumunsku tiež nejaké vrelé sympatie nechovajú.
Bulharsko by bylo fajn, Polsko nemám jako zemi zrovna dvakrát v lásce a Rakousko mě nějak neláká.
Ok. Hráme za menšie štáty v strednej Európe, čiže do úvahy pripadajú asi Rakúsko (čo by celkom vychcane riešilo problém s garanciami), Bulharsko či Poľsko. Ako chceš.
Tak uběhl teprve rok a ještě jsme ani nezačali válčit, takže by určitě šlo ho integrovat.

Jinak já můžu bohužel stále kdykoliv
Já ve čtvrtek nemůžu, jelikož mám nějaké povinnosti. Ale třeba taková neděle by byla fajn, tu mám volnou celou.
Ok, cez týždeň potom eventuálne môžem prakticky kedykoľvek poobede/večer (okrem asi stredy), s tým, že víkend mám zatiaľ voľný.
Úterý nemohu asi vůbec. Byla-li by ale vůle, jsem dnes nakonec k dispozici.
Takže kdy to dojedem? Naházejte nějaké možné termíny.

A bez obav Akhero, to obrátíme. :)
Tak já, Flowerpot i Akhera máme o víkendu přes den čas, na Javorovo vyjádření stále čekám, co s tím Bodkinem mi úplně jasné není. Takže bych to viděl, že se třeba sobotu ve tři zcuknem někde na nějakém IRC a dáme to do cajku.

Komentáře, návrhy, stížnosti?
Jen taková malá technická drobnost. Vzhledem k faktu, že svého času bývalo HoI2 aktualizováno co půl roku, je možné, že verze, kterou mám aktuálně doma, si nebude příliš rozumět s multiplayerem. Možná to problém nebude, možná jo, v tom případě bych ocenil tipy, kde to sehnat za nějaký slušný peníz.
Tak Javor by do toho šiel, strougy až od druhej polovice novembra, s tým, že by sme to mohli skúsiť rozbehnúť aj predtým. Začneme to teda reálne organizovať? :)
Tak so Sarumanom som sa včera bavil a nakoniec do toho nepôjde, anžto na to nemá počítač. Každopádne by to ešte možno chcelo zmobilizovať Javora.
Samozrejme. Respektíve neexistuje žiaden rozumný dôvod, prečo dnes predchádzajúce verzie hrať.
Bol by tu záujem hrať AoD po internete? Spôsob a rozdelenie strán by sa riešilo neskôr, každopádne zatiaľ by sme do toho šli ja, Hamster a pravdepodobne Saruman.
Tak jsem to o víkendu konečně v záchvatu pracovitosti smazal z disku. Je neuvěřitelné, jak i po tisící je ta samá, jen lehce obměňovaná věc stále stejně návyková, či spíše ještě návykovější. Nehledě na to, že vedle každé nové verze vypadají ty starší jako retardovaní bratříci.
Zlepšené. Prostě to ber jako armageddon + třetí addon.

Jen co teď narychlo vysypu z hlavy jako příklad.

- Vyřešeno přiblblé zásobování. Každá divize má svou rezervu, kterou spotřebovává, když není v síti.
- O něco rozvinutější interní politika.
- Překopán bojový systém všech tří živlů. Z toho co jsem viděl, tak k lepšímu. (Je těžší uzergovat lepší jednotky horšími, bombardéry nemohou jen tak před bojem retreatnout před stíhači, ponorky jsou klidně schopné potápět nekryté battleshipy atp.)
- Překopaná produkce k věrnější simulaci průmyslové výroby. (je možné řetězce pauzovat, zvyšovat jejich výrobní cíle a upgradovat vyráběné jednotky, ale každé spuštění, či vylepšení řetězce pro něj znamená přípravnou neproduktivní prodlevu)
- je možné nastavit letadlům jednu cílovou provincii, stejně jako klidně půl kontinentu.
-je možné artilerií bombardovat okolní provincie bez zaútočení celou divizí.