Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Armaëth: The Lost Kingdom

1993
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Armaëth, daleká země, jíž po staletí vládli trpaslíci a její mírumilovní obyvatelé žili v harmonii s Elfy, byla ovládnuta Menankarem. Tento král hrůzy, který pln nenávisti a zloby ke všemu a ke všem, přivedl svoji armádu kreatur, aby království rozvrátil do základů. Obyvatelé Armaëth se nevzdali bez boje. Válka trvala dlouhé roky a síla Menankarovy armády démonů nakonec ochabla. Země však byla v troskách a elfové s trpaslíky svoji původní vlast opustili. Stáhli se daleko a našli si novou zemi, tajuplný Dol Armaeth, který zůstává skryt všem očím skryt. Po kruté válce doutnající ruiny osídlili lidé. Nyní se jeden z nich, odvážný Killian, vydává na dalekou cestu, nehledě na nebezpečí, aby objevil legendami opředený Dol Armaëth...

Armaëth: The Lost Kingdom je adventura, zasazená do fantasy světa, která před hráčem otevírá vstup do krajiny snů. Vývojáři adventuru, kterou hráč nahlíží z pohledu třetí osoby, obohatili některými RPG prvky, jež hraní dodávají na atraktivitě a obohacují již tak zajímavý příběh. Hratelná postava je ovládána myší, ale za pomocí symbolů, znázorňujících různé typy akcí. Grafické zpracování v mnoha aspektech překonává dobu svého vzniku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.