Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Area D

Dinosaurs: Danger Island

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1997 PC
Vývojáři:
Dosch Design
Do neprobádaných hlubin amazonského pralesa, kam ještě lidská noha nevkročila, je vypravena vědecká expedice, jejímž úkolem je pátrat po genetickém materiálu pro další výzkumy. Když v oblasti udeří rozsáhlá přírodní pohroma, výzkumný tým zmizí a nehlásí se. Geneticko-inženýrská společnost, jež celou expedici financuje, si žádá odpovědi a najímá dobrodruha, který má vyrazit po stopách zmizelých výzkumníků. Zachránit všechny nasbírané vzorky a tým přivést zpět do bezpečí, tak zní celý úkol...

Záchranná výprava objevuje v hlubinách Amazonie střežené tajemství, pro jehož rozluštění a pro záchranu týmu musí nutně zodpovědět řadu otázek a hádanek. Řešení některých z nich závisí na nalezení objektů a práci s inventářem, jiné na interakci s okolím nebo se jedná o logické puzzly. Hra s několika akčními prvky a viděná pohledem vlastních očí je kompletně ve 3D. Všechny postavy, které se ve hře objeví, obstarali živí herci vloženými videosekvencemi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.